Instrukcja obsługi

Zapraszamy użytkowników do zapoznania się z krótką instrukcją korzystania z zasobów naszego Biuletynu Informacji Publicznej.

Menu.

Nawigacja po stronie BIP Głównego Inspektoratu odbywa się poprzez menu wyświetlane po prawej stronie serwisu. Jest to menu przedmiotowe podzielone na działy tematyczne związane z udostępnianymi informacjami. W celu przejścia do wskazywanej strony należy najechać kursorem na odpowiedni odnośnik i kliknąć lewym przyciskiem myszy.

Wyszukiwarka.

W górnym pasku menu na każdej stronie biuletynu znajduje się opcja 'Szukaj'. Po wyborze tej funkcji dostajemy możliwość wyszukania dowolnego hasła w witrynie BIP, wpisując w puste pole ciąg słów oddzielając je spacjami. W odpowiedzi wyświetlona zostanie lista znalezionych artykułów zawierających poszukiwane słowo lub wyrażenie.

Rejestr zmian treści.

Na końcu każdej podstrony Biuletynu Informacji Publicznej znajduje się tabela rejestru zmian, w której zawarte są informacje takie jak: tytuł, autor artykułu, imię i nazwisko osoby dokonującej zmiany oraz data publikacji.

Rejestr zmian
Data modyfikacji Modyfikowany przez Akcja
Brak wpisów dla tego artykułu